Google Workspace İçin Yeni Bir Çağ

Workspace

Google, yaklaşık 25 yıldır Arama ve Haritalar'dan Gmail ve Google Workspace'teki Dokümanlar'a kadar insanların her gün kullandığı faydalı ürünler geliştirmiştir. AI, insanların yaşamlarında değerli bir yer edinmiş ürünler geliştirmede dönüşüm yarattı. Üretkenlik paketimizde yapay zekadaki ilerlemeler şimdiden 3 milyar kullanıcının Akıllı Yazma ve Akıllı Yanıt ile daha fazla zaman kazanmasına, Dokümanlar için özetler oluşturmasına, toplantılarda daha profesyonel görünmesine ve kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı saldırılarına karşı güvende kalmasına yardımcı oluyor. Artık, Workspace kullanıcılarının daha önce hiç olmadığı kadar yaratıcı yapay zekanın gücünden yararlanmasını, bağlantı kurmasını ve işbirliği yapmasını mümkün kılıyoruz. Başlangıç ​​olarak, güvenilir test kullanıcılarına Dokümanlar ve Gmail'de yapay zeka destekli ilk yazma özelliklerini sunuyoruz. Dünyanın en popüler ve güvenli bulut yerel iletişim ve işbirliği paketi olarak, bunu doğru ve geniş ölçekte yapmak çok ciddiye aldığımız bir şey. Yapay zeka ve üretkenlik alanındaki derin deneyimimizden, yapay zeka ile özellik oluşturmanın büyük dikkat, düşünceli deneyler ve kullanıcı geri bildirimlerine dayalı birçok yineleme gerektirdiğini biliyoruz. Tüm bunları kötüye kullanıma karşı önlemler oluştururken, kullanıcı verilerinin gizliliğini korurken ve veri yönetişimi için müşteri denetimlerine saygı göstererek yapıyoruz.

Boş sayfalar en iyilerimizi bile şaşırtabilir. Bu nedenle, insanların yazmaya başlamasına yardımcı olmak için Dokümanlar ve Gmail'e üretici yapay zekayı yerleştiriyoruz. İster özelleştirilmiş iş tanımları oluşturması gereken yoğun bir İK uzmanı olun, ister çocuğunuzun korsan temalı doğum günü partisi için davetiye hazırlayan bir ebeveyn olun, Workspace size bu ilk versiyonu yazarken harcadığınız zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Hakkında yazmak istediğiniz bir konuyu yazmanız yeterlidir; anında sizin için bir taslak oluşturulur. İş birliğine dayalı yapay zeka iş ortağınızla, gerektiğinde daha fazla öneri alarak hassaslaştırmaya ve düzenlemeye devam edebilirsiniz.

Doğru tonu ve stili bulmak da bazen zor olabilir. Belki yeni bir işe başvuruyorsunuz veya daha geleneksel bir sektörde yeni bir tedarikçiye yazıyorsunuz ve e-postanızda daha resmi bir üslup benimsemeniz gerekiyor. Ya da yakın tarihli bir toplantıdan telefonunuzda birkaç madde işareti yazdınız ve bunları ekibinizle paylaşmak üzere daha gösterişli bir özete dönüştürmek istiyorsunuz. Bu yaygın senaryolar ve daha fazlası için, yeniden yazmanıza yardımcı olacak yeni üretken yapay zeka yetenekleri ekliyoruz. Yapay zekanın yeni, eğlenceli bir sesi tamamen denemesine izin verme havasındaysanız, Gmail'de "Kendimi şanslı hissediyorum" seçeneğine basabileceksiniz.